fakturzystka

Zajmuje się nie tylko wprowadzaniem faktur

Nie każdy wie o tym, że przed fakturzystką stoi tak wiele zadań do wykonania. Wbrew pozorom praca osoby na tym stanowisku jest bardzo wymagająca i odpowiedzialna. Fakturzystka zajmuje się bieżącym wprowadzaniem faktur, ale także kontrolą wpływających dokumentów z firm zewnętrznych. Musi ona kompletować oraz terminowo wysyłać dokumenty do centrali. Oprócz tego jest zobowiązana nierzadko do sprawowania pomocy swojemu kierownikowi w kwestii kontroli kosztów.

Firmy oferują fakturzystkom nierzadko zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także atrakcyjne i przede wszystkim terminowe wynagrodzenia. Osoby obejmujące takie stanowisko mogą liczyć na atrakcyjny system premiowania. Wiele przedsiębiorstw oferuje również możliwość korzystania z grupowych ubezpieczeń na życie oraz realną możliwość awansu w strukturach firmy.

Względem kandydatek na stanowisko fakturzystki oczekuje się idealnej organizacji własnej pracy. Istotna jest także dbałość o szczegóły oraz zaangażowanie i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań. Ogromne znaczenie ma również umiejętność pracy w zespole. Pracodawcy często oczekuję także posiadania doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku. Fakturzystki z odpowiednimi umiejętności i doświadczeniem mogą zarobić kilka tysięcy miesięcznie.

Posted in fakturzystka praca. Tags: , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *